Finanse zarządcze i operacyjne

Bieżąca działalność przedsiębiorstw wiąże się niejednokrotnie z koniecznością wsparcia płynności finansowej, restrukturyzacji czy wręcz windykacji nierzetelnego kontrahenta. Współpracujemy z czołowymi podmiotami rynku finansowego związanymi z działalnością obrotową firm.

Kredyty obrotowe i na dowolny cel

Jesteśmy w stanie w krótkich terminach pozyskać kredyty obrotowe (do wysokości średniomiesięcznych obrotów firmy) o różnych poziomach zabezpieczeń (od weksla do nieruchomości) na atrakcyjnych warunkach rynkowych. Kredyty do 200 tys. zł pozyskujemy w ciągu 48 godzin przy minimalnym wymaganym zasobie dokumentów – znamy prawa rynku i jesteśmy świadomi, że często szybka reakcja na okazję biznesową jest źródłem sukcesu firmy.

Leasing

Współpracujemy z kilkunastoma towarzystwami leasingowymi, a także niezależnymi brokerami leasingowymi w celu pozyskania jak najlepszej cenowo oferty. Finansujemy przede wszystkim parki maszynowe i większe transakcje. Mamy także doświadczenie w transakcjach nietypowych typu restrukturyzacje czy przejęcia czy renegocjowanie umów leasingowych.

Faktoring

Współpraca z bankami oraz towarzystwami finansowymi pozwala nam dopasować ofertę faktoringową w zależności od obszaru ryzyka oraz preferencji klienta. Współpracujemy również z niezależnymi brokerami wyszukującymi dla nas najlepszych rynkowo ofert, nie zawsze dostępnych dla każdego. Pozyskujemy także faktoring odwrotny (finansowanie zobowiązań przez skrócenie terminów płatności).

Windykacja

Ten niechętnie poruszany, niemniej jednak zdarzający się aspekt gospodarczy, skutecznie rozwiązujemy we współpracy z czołowymi graczami rynku windykacji. Naszymi partnerami są renomowane firmy windykacyjne (np. Pragma Inkaso) jak również lokalne, ale skuteczne kancelarie prawnicze. Możemy zaoferować zarówno windykację, jak i wykup długu na atrakcyjnych warunkach